Show Email Address (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: About
ro: Despre

en: Configuration for the add role action
ro: Configurarea acțiunii de adăugare rol

en: The ID of the role to add
ro: ID-ul rolului de adăugat
