Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Language
id: Bahasa

en: Administration
id: Administrasi

en: Edit
id: Sunting

en: About
id: Tentang
