Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Alias
ne: उपनाम
