Show Node Aliases (2.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ
