Show Node Aliases (2.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Alias
bo: མིང་གཞན
