Show Node Aliases (2.0.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Edit
fi: Muokkaa
