Show Node Aliases (2.0.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Administration
is: Stjórnun

en: Edit
is: Breyta
