Show Node Aliases (2.0.2) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Language
ms: Bahasa

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Edit
ms: Sunting
