Show Node Aliases (2.0.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Edit
te: మార్చు
