Show Node Aliases (2.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Edit
uk: Редагувати

en: Alias
uk: Синонім
