Show Node Aliases (2.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Language
it: Lingua

en: Administration
it: Amministrazione

en: Edit
it: Modifica
