Show Node Aliases (2.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах
