Show Node Aliases (2.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Alias
ta: மாற்றுவழி
