Show Node Aliases (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Administration
hr: Administracija

en: Edit
hr: Uredi

en: Alias
hr: Nadimak
