Show Node Aliases (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել
