Show Node Aliases (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Alias
lt: Pervadinimas
