Show Node Aliases (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Alias
el: Ψευδώνυμο
