Show Node Aliases (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ
