Show Node Aliases (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Edit
lv: Labot

en: Alias
lv: Aizstājvārds
