Show Node Aliases (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Alias
eu: Ezizena
