Show Node Aliases (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Language
fa: زبان

en: Administration
fa: مدیریت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Alias
fa: نام مستعار
