Show Node Aliases (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Alias
hu: Álnév
