Show Node Aliases (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: Administration
tr: Yönetim

en: Edit
tr: Düzenle

en: Alias
tr: Takma ad
