Show Node Aliases (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Administration
ar: الإدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: Alias
ar: البديل
