Show Node Aliases (8.x-1.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Administration
os: Разамынад

en: Edit
os: Раст кæнын
