Show Node Aliases (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Edit
ka: რედაქტირება
