Show Node Aliases (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Alias
sl: Vzdevek
