Show Node Aliases (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Alias
az: Ləqəb
