Show Node Aliases (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Alias
my: နာမည်အတု
