Show title (2.0.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Fields
uk: Поля

en: Show Title
uk: Відображати заголовок

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
