Showcase Lite (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Region
fa: ناحیه

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: minute
fa: دقیقه

en: minutes
fa: دقیقه

en: Region settings
fa: تنظیمات ناحیه

en: Search...
fa: جستجو...
