Showcase Lite (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Region
lt: Sritis

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: minute
lt: Minutės

en: minutes
lt: minutės

en: wide
lt: platus

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos

en: Scroll to top
lt: Prasukti į viršų

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
lt: Lanksti mobiliems įrenginiams pritaikyta tema su daug regionų galimybė keisti spalvas.
