Showcase Lite (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Footer
cy: Troedyn

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: minute
cy: munud

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
