Showcase Lite (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Region
eu: Atal

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: minute
eu: minutua

en: mobile
eu: mugikorra

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: wide
eu: zabalera

en: Region settings
eu: Eskualde ezarpenak
