Showcase Lite (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: minute
sk: minúta

en: minutes
sk: minúty

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Region settings
sk: Nastavenia regiónu
