Showcase Lite (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: minute
nn: minutt

en: minutes
nn: minutt

en: Featured
nn: Framheva

en: Highlighted
nn: Utheva
