ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Log
af: Logboek

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Error
af: Fout
