ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Error
bs: Greška

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.

en: Invalid
bs: Nevažeći
