ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Error
cy: Gwall

en: An error has occurred.
cy: Mae gwall wedi digwydd.

en: Invalid
cy: Annilys
