ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Log
eu: Log-a

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Error
eu: Errorea

en: Domain
eu: Domeinua

en: Full
eu: Osoa

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Debug
eu: Araztu

en: An error has occurred.
eu: Errore bat gertatu da.
