ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Log
fi: Loki

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Error
fi: Virhe

en: Full
fi: Kokonainen

en: seconds
fi: sekuntia

en: Token
fi: Muuttuja

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: Invalid
fi: Epäkelpo

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus
