ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Log
fr: Journal

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Link
fr: Lien

en: Settings
fr: Paramètres

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Error
fr: Erreur

en: Domain
fr: Domaine

en: Quality
fr: Qualité

en: Full
fr: Complet

en: seconds
fr: secondes

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: Not set
fr: Non défini

en: An error has occurred.
fr: Une erreur s'est produite.

en: Invalid
fr: Invalide

en: Max height
fr: Hauteur max

en: Hash
fr: Hachage

en: Error code
fr: Code erreur
