ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Log
hr: Dnevnik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Error
hr: Greška

en: Domain
hr: Domena

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.
