ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Log
hu: Napló

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Error
hu: Hiba

en: Full
hu: Teljes

en: seconds
hu: másodperc

en: Token
hu: Vezérjel

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: Invalid
hu: Érvénytelen

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: Thumbnails folder
hu: Bélyegképek mappája
