ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Error
hy: Սխալ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։
