ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: An error has occurred.
ml: ഒരു പ്രശ്നം സംഭവിച്ചിരിക്കുന്നു
