ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Error
ug: خاتالىق

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Full
ug: تولۇق
