ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Log
vi: Bản ghi

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Link
vi: Liên kết

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Error
vi: Lỗi

en: Domain
vi: Miền

en: Full
vi: Đầy đủ

en: seconds
vi: giây

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: An error has occurred.
vi: Đã xảy ra lỗi.

en: Invalid
vi: Không hợp lệ

en: Hash
vi: Mã hóa băm
