ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Log
bg: Регистър

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Timestamp
bg: Време

en: Error
bg: Грешка

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.

en: Access key
bg: Ключ "Access Key"

en: ShrinkTheWeb API keys
bg: ShrinkTheWeb API ключове

en: Thumbnails folder
bg: Папка за съхранените картинки

en: Administer ShrinkTheWeb settings
bg: Администрирай настройките на модула ShrinkTheWeb
