ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Log
fa: گزارش

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Link
fa: پیوند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Error
fa: خطا

en: Domain
fa: دامنه

en: Quality
fa: کیفیت

en: Full
fa: کامل

en: Token
fa: توکن

en: Installed
fa: نصب شده

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: Invalid
fa: نامعتبر
